image

PeyamaKurd - Karşılaştığı tüm müsabakaları kazanan ABD'li eski yıldız boksör Floyd Mayweather, internet ünlüsü Logan Paul ile gösteri maçına hazırlanıyor.

Kariyerindeki 50 maçın tamamını da kazanan 43 Yaşındaki eski boksör Mayweather, sosyal medyada son dönemde birçok kez tartışma yaşadığı "Youtube" kanalında 22 milyonun üzerinde takipçisi bulunan ABD'li Logan Paul ile gösteri maçına çıkacağını açıkladı.

Yıldız boktör Mayweather ile Logan'un internet üzerinden bilet satışlarına başlanan karşılaşma, 20 Şubat 2021 tarihinde gerçekleştirilecek.

Söz konusu 2017'de İrlandalı karma dövüş sanatları sporcusu Conor McGregor'u yenerek profesyonel kariyerini noktalayan Mayweather, 2018 yılının aralık ayında çıktığı gösteri maçında ise Japon kick boksçu Tenshin Nasukawa'yı 140 saniye içinde nakavt ederek kariyerini tamamlamıştı.

Öte yandan internet ünlüsü olarak bilinen 25 yaşındaki Logan Paul ise bugüne kadar sadece bir gösteri maçına çıktı ve internet ünlüsü KSI'ya yenildi. Logan'ın kardeşi Jake Paul ise geçen hafta eski NBA oyuncusu Nate Robinson ile ringde kozlarını paylaşmış ve rakibini yenmişti.