image

PeyamaKurd - "Tekrar James Bond olmaktansa, bileklerimi keserim” diyen ancak bir kez daha rol için kamera karşısına geçen oyuncu Daniel Craig ayak bileğinden sakatlandı ve filmin çekimleri ertelendi.

Hayranlarının karşısına beşinci kez James Bond olarak çıkmaya hazırlanan İngiliz aktör Daniel Craig’in ayak bileğinden sakatlanması üzerine filmin çekimleri ertelendi.

Jamaika’da devam eden film çekimlerinde bir aksiyon sahnesi için koştuğu sırada ayağı kayan Daniel Craig’in düştüğü ve ayak bileğinden sakatlandığı açıklandı. Oyuncunun tedavi için ABD’ye gönderildiği belirtildi.

Bu olay üzerin filmin İngiltere’nin başkenti Londra’daki Pinewood stüdyolarında çekilmesi planlanan diğer sahneleri zorunlu olarak ertelendi. Bu durumun filmin gösterim tarihini nasıl etkileyeceği ise bilinmiyor. İlk başta Kasım 2019 olarak açıklanan beyazperde tarihi daha sonra Nisan 2020 olarak güncellenmişti.

Öte yandan James Bond kızı olarak kamera karşısına geçen Naomie Harris, beklenenin ve iddia edilenin aksine Daniel Craig’in bundan sonraki 26’ncı James Bond filminde de rol alacağını öne sürdü.

Herkesin “Bu Craig’in son filmi’ diye düşündüğünü söyleyen Harris, “Daniel bunu hiç söylemedi, yani bilmiyoruz. Hâlâ açık, kim bilir” diyerek açık kapı bıraktı.

Harris, “Gerçekten onun bilmediğini düşünüyorum. Kimse bilmiyor. Bu, bu filme bağlı ve eğer insanlar ‘Biz Daniel’ı istiyoruz’ diye ortaya çıkarsa -ki ben öyle olacağını düşünüyorum- belki de bir tane daha çekmek için geri döner” ifadelerini kullandı.