Melek Baykal: 'Çağla Şıkel ve Alişan ile oynamam' demiştim

Melek Baykal, "Cennet Mahallesi'nin proje aşamasında Çağla Şıkel ve Alişan'a karşı çıkmıştım. Türker İnanoğlu'na 'Beni affedin. Bir manken ve bir türkücü ile oynamam' dedim" ifadelerini kullandı.

Melek Baykal: 'Çağla Şıkel ve Alişan ile oynamam' demiştim

Oyuncu Melek Baykal, Müjdat Gezen'in YouTube programına konuk oldu. Baykal, 2004-2007 yılları arasında ekrana gelen 'Cennet Mahallesi' dizisinde birlikte rol aldığı Çağla Şıkel ve Alişan hakkında açıklamada bulundu.

'MANKEN VE TÜRKÜCÜ İLE OYNAMAM'

'Cennet Mahallesi'nin proje aşamasında Çağla Şıkel'i ve Alişan'ı istemediğini söyleyen Melek Baykal şöyle konuştu:

"Ben ikisine de karşı çıkmıştım. Yapımcımız rahmetli Türker İnanoğlu'na 'Beni affedin. Bir manken ve bir türkücü ile oynamam' dedim. İnanoğlu da 'Sen bana güven, olacak' dedi, gerçekten de oldu.

Türker ağabey havayı çok iyi koklayan bir adamdı. Çağla 20-21 yaşlarında çok gençti. İlk set günümüzde saçlar bukle bukle, takma kirpikler ful makyaj geldi, sesimi çıkarmadım.

Çağla sürekli kameraya bakıyordu. İlerleyen günlerde dayanamayıp çektim kenara, 'Top model Çağla'yı unut. Burada 'Pembe'nin kızı 'Sultan'sın. Takma kirpiklerini de çıkar' dedim

 İkiletmedi, söylediklerimi harfiyen uyguladı. Alişan da kendisini başkasının seslendirmesini isteyince çok sinirlendim. 'Sana başkası ruh veremez’ diyerek onu dublaj stüdyosunda itekledim, giriş o giriş."

Show Tv'de yayınlanan 'Cennet Mahallesi' dizisinde Melek Baykal 'Pembe', Çağla Şıkel 'Sultan', Alişan 'Ferhat' karakterini canlandırdı.

Kaynak: Diyarbakır Söz

Çok Okunan Haberler